עמוד הבית > חדשות > איך למות את החיים טוב יותר
איך למות את החיים טוב יותר

איך למות את החיים טוב יותר

"איך למות את החיים טוב יותר" הוא ספר המביא לנו את תובנותיו ומחשבותיו של אמיר וייס ז"ל, פסיכולוג קליני שהיה חלק משמעותי בקהילת הפסיכולוגים, ברשתות החברתיות ובקבוצת פסיכולוגים בפרט.
avatarPsychologim.com | 15/12/2023 15:45

איך למות את החיים טוב יותר הוא ספר המביא לנו את תובנותיו ומחשבותיו של אמיר וייס ז"ל, פסיכולוג קליני שהיה חלק משמעותי בקהילת הפסיכולוגים, ברשתות החברתיות ובקבוצת פסיכולוגים בפרט. אמיר הפך לדמות השראה בזכות פעילותו הנרחבת, התמיכה וההשתתפות בתובנות רבות שהתמקדו בשיפור החיים וההתמודדות עם אתגרים. לאחר מאבק של שנתיים בסרטן, אמיר נפטר בגיל 38, כשהוא משאיר אחריו משפחה וחברים רבים. הספר מתעד את מסע חייו, החל מהעבודה בחדר הפסיכולוג, דרך התמודדותו האישית והמקצועית עם תקופת הקורונה, וכלה במאבקו עם הסרטן. דרך איסוף פוסטים ומאמרים שכתב, הספר מציג את עולמו והשפעתו העצומה על הסובבים אותו.

לרכישת הספר

מתוך פוסט מרגש שכתבה אלמנתו של אמיר וייס

מאמי הספר שלך יוצא לאור!

הכל התחיל לפני שנה, כשחשבתי איך אני אפתיע אותך ליום הולדת 40 שלך. אז התחלתי לאסוף את כל הטקסטים שכתבת בקבצי וורד, לפי שנים, שנשכחו עם הזמן כי היינו עסוקים בעניינים אחרים. סרטן למשל.
בחודש אישפוז האחרון יצא לי לחשוב כמה פעמים, איזה החמצה שלא המשכתי לעבוד על זה, ועדיין- לרגע לא חשבתי שלא נחגוג לך את יום הולדת 40 יחד. בימים האחרונים אמרת לי שהיית רוצה שנאגד הכל ויצא מזה משהו ואז כבר שיתפתי אותך שזה היה אמור להיות מתנה עבורך והבטחתי לך שהספר בתהליך עבודה וזה יקרה! אז הנה זה קורה!
חצי שנה אחרי שהלכת מאיתנו וחצי שנה לפני יום הולדת 40 שלך הספר שלך יוצא! ולא סתם! עוד יהיה ספר המשך שיאגד את רוב הטקסטים המקצועים יותר!! מה שגרם לי לחשוב מתי לעזעזל כתבת את כל זה 

מאמי, כל כך השתדלתי לחשוב עליך בכל שלב. בעריכה, באיור על העטיפה, בצבעים שיהיו לטעמך, אני ממש מקווה שאהבת.

ברגשות מעורבים של התרגשות לצד געגוע כואב, אני מפרסמת היום את הספר "איך למות את החיים טוב יותר" למכירה ומבטיחה לך שאתה תמיד איתנו, לנצח.

כתבה שיכולה לעניין אותך

דיכאון קליני: למה הוא מגיע?

כלי נגישות