עמוד הבית > חדשות > פסיכולוג מחיר 2024
פסיכולוג מחיר

פסיכולוג מחיר 2024

אם אתם מחפשים טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי או טיפול CBT, הנה מה שעליכם לדעת על עלות הטיפול או מחיר פסיכולוג.
avatarPsychologim.com | 24/09/2020 17:21

המחיר טיפול פסיכולוגי נע בין 380-600 ₪

מחיר פסיכולוג משתנה לפי הוותק, מיקום הקליניקה, שעת הטיפול, המוניטין של הפסיכולוג או רצון של הפסיכולוג למתן טיפול פסיכולוגי מוזל לקהילות מסויימות. יש לזכור שהמחיר המשולם מגלם בתוכו, נוסף על שעת הטיפול את עלויות ההכשרה הארוכה והיקרה של הפסיכולוג ואת הניסיון הטיפולי שרכש לאורך השנים. בדרך כלל פסיכולוג מתמחה גובה מחיר נמוך יותר מפסיכולוג מומחה. יש לזכור כי לפי החוק במדינת ישראל רשאים לעסוק בטיפול פסיכולוגי, פסיכולוגים מומחים או פסיכולוגים מתמחים בלבד.

מחיר טיפול זוגי נע בין 400-600 ₪

כמו המחיר של טיפול פסיכולוגי כך גם המחיר של טיפול זוגי משתנה בהתאם לקריטריונים שונים . לצערנו לפי החוק בישראל עדיין אין רגולוציה על התחום ולכן אנו ממליצים לפנות רק למטפלים זוגיים אשר נבדקו ע"י מערכת האתר פסיכולוגים.קום ונמצאו כמטפלים מוסמכים בעלי תארים אקדמיים והכשרות מתאימות לפי הסטנדרטים של האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי.

מחיר פסיכותרפיה נע בין 380-600 ₪

באופן כללי פסיכותרפיה לא שונה מטיפול פסיכולוגי. זהו עוד שם לטיפול נפשי אך כמו במקרה של טיפול זוגי גם כאן אין חוק שמסדיר את המושג "פסיכותרפיה". לפי הסטנדרטים הבינלאומיים העיסוק בפסיכותרפיה מותר לאנשי מקצוע בעלי תואר שני טיפולי כמו: פסיכולוגים מומחים או מתמחים, עו"ס בעלי תואר שני טיפולי , פסיכיאטרים ומטפלים באומנות, כל אנשי המקצוע האלה נקראים לעיתים פסיכותרפיסטים.

מחיר טיפול מיני נע בין 400-600 ₪

גם תחום זה נחשב פרוץ במדינת ישראל עקב היעדר חקיקה ספציפית בנושא. יש המון אנשים העוסקים במתן טיפול מיני ובתחום זה חשוב במיוחד לוודא שהרקע של המטפל מקצועי ומתאים כיוון שטיפול מיני לא מקצועי ולא אתי עשוי לגרום נזק נפשי, לכן אתר פסיכולוגים.קום ממליץ לפנות לסקסולוגים שנבדקו ע"י המערכת האתר ועומדים בסטנדרטים של האגודה הישראלית לטיפול מיני.

מחיר CBT טיפול קוגניטיבי התנהגותי נע בין 380-600 ₪

טיפול קוגניטיבי התנהגותי היא שיטת טיפול קצרת מועד המיועדת ללמד את המטופל להתמודד עם הבעיה הנפשית ולא לחקור אותה כמו בפסיכואנליזה. הכשרה זו זוכה לפופולאריות רבה וכיום חלק גדול מאנשי מקצוע כבר למדו את הכלים של CBT ומשלבים אותה בעבודתם. מומלץ לשאול את המטפל הפוטנציאלי אם הוא נעזר בשיטה זו גם אם לא ציין זאת בקורות חייו. חשוב לזכור כי אתר פסיכולוגים.קום ממליץ לפנות למטפלים שנבדקו על ידינו והם נמצאו כמוסמכים לטיפול לפי הסטנדרטים הבינלאומיים.

מחיר טיפול רגשי נע בין 350-500 ₪

נהוג לחשוב שטיפול רגשי או טיפול באומנות מיועד רק לילדים, אך למעשה הוא מתאים לכל הגילאים.
טיפול רגשי או טיפול באומנויות מיועד לאנשים הסובלת מקשיים רגשיים בכל הגילאים, ולהרבה אנשים טיפול רגשי יכול לסייע בהתמודדות עם בעיות רגשיות לעיתים אף בצורה טובה יותר מפסיכואנליזה קלאסית.
ישנם סוגים רבים של טיפול באומנויות כמו: פסיכודרמה, טיפול בדרמה, טיפול בתנועה ומחול, טיפול באומנות חזותית, ביבליותרפיה, טיפול במוסיקה ועוד'. אם החלטתם לפנות מטפלים באומנות אנו ממליצים לחפש מומחים העומדים בקריטריונים של האגודה הישראלית לטיפול באומנויות.

כלי נגישות