עמוד הבית > חדשות > טיפול זוגי מחירים 2024
טיפול זוגי מחירים

טיפול זוגי מחירים 2024

מחירים לטיפול זוגי נכון לשנת 2024 משתרע בין 350 ל-600 ₪ לטיפול, אך חשוב לקחת בחשבון שיש המון מטפלים שאינם מוסמכים וחשיבות לפנות למטפלים בעלי תואר שני טיפולי שבנוסף סיימו תכנית מלאה ומוכרת ע"י האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי.
avatarPsychologim.com | 04/02/2024 15:12
0

טיפול זוגי מחירים

מבוא

כשמחפשים מידע על מחירים של טיפול זוגי, חיפוש בגוגל יוביל למגוון מודעות פרסום ומאמרים שלא בהכרח יענו על השאלה שלכם ויספקו את המידע הרלוונטי. לעיתים, חיפוש המידע באמצעות פורומים, קבוצות ברשתות חברתיות, חוות דעת על מטפלים זוגיים או שיחה עם חברים ומכרים שעברו טיפול זוגי עשוי להיות מועיל יותר. דרך נוספת היא פנייה ישירה למטפלים זוגיים, אך ייתכן שאלה יבקשו להבין את הצרכים שלכם לפני שיספקו את המחיר, מה שנחשב לגישה מקובלת בתחום.

בחירת מטפל זוגי

כדאי לזכור שהמחיר אינו הפרמטר היחיד בבחירת מטפל זוגי. חשוב לבדוק גם את ההכשרה, הניסיון והקרבה למקום מגוריכם. בנוסף, חוות דעת והמלצות של אנשים שעברו טיפול אצל המטפל המדובר יכולות לספק תמונה טובה יותר של התאמה בין המטפל לצרכים שלכם. ישנם מטפלים שיכולים לספק שירותים מקצועיים ואיכותיים במחירים סבירים, ולפעמים ניתן למצוא מבצעים או הנחות לטיפולים הראשונים.

טווח מחירים לטיפול זוגי

טווח המחירים לטיפול זוגי בישראל נע בין 350 ל-600 ₪ למפגש, תלוי באזור הגיאוגרפי, בהכשרה ובניסיון של המטפל . לגבי מספר המפגשים ומשך הטיפול, זה תלוי במקרה הספציפי של הזוג, בסוג הבעיה, במשך ובעוצמת הקשיים, ובמידת המחויבות של שני בני הזוג לתהליך הטיפול.

עלות כוללת

בעת חישוב העלויות הכוללות של טיפול זוגי, חשוב לקחת בחשבון את כל הגורמים הללו. על בסיס מספר המפגשים המשוער, תוכלו לחשב את העלות הכוללת של הטיפול. זה יכול לעזור לקבוע האם ההשקעה בזמן ובכסף בטיפול הזוגי שווה את התועלת המשוערת מהטיפול, תוך שיקול גורמים נוספים כמו הכשרה, ניסיון והמלצות .

מחירים 2024

הנה טבלת מחירים מעודכנת לטיפול זוגי:

סוג הטיפולמחיר
מטפל זוגי מוסמך350-600 ₪
מטפל זוגי ומדריך מוסמך450-600 ₪
טיפול זוגי קבוצתי150-300 ₪
סדנת זוגיות1000-2000 ₪

סיכום

טיפול זוגי עשוי להיות יקר בשל הכשרה והשכלה של המטפלים, שכוללת תואר שני טיפולי לפחות והתמחות נוספת בטיפול זוגי. טיפול זוגי מורכב יותר מטיפול פרטני מכיוון שהוא עוסק בשני אנשים ויחסיהם. לכן, לפני שבוחרים במטפל זוגי, חשוב לבדוק שהמטפל מוסמך על ידי האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי ושהמכון בו הם עובדים מוכר על ידי האגודה. לאחר שווידאתם שיש כימיה ראשונית ביניכם לבין המטפל, תוכלו להשוות בין המחירים של המכונים והמטפלים השונים. זכרו שהמחיר הוא רכיב אחד בהחלטה ולעתים קרובות, בחירה במטפל זול עלולה להתברר כבחירה היקרה יותר. עם זאת, השקעה בזוגיות שלכם היא השקעה ששווה לעשות.

25 Tips and Techniques to Try for Couples Therapy

תגובות
    כלי נגישות